DÁRKY Počet produktů: 141

Podkategorie

 • Dárky pro muže

  Sháníte vhodný dárek pro muže k narozeninám a jste bezradní ..? Chcete dárek netradiční a originální..? Při výběru dárku velice záleží i na věku obdarovávaného. Znáte - li jeho koníčky, pak výběr vhodného dárku bude hračka. Pro Vás ostatní, kteří stále váháte, máme mnoho typů a nápadů, jak a čím obdarovat muže. Stačí jen pozorně naslouchat jeho přání...ne vždy se sice do vkusu obdarovaného trefíme, ale věříme, že výběrem z naší bohaté nabídky potěšíte nejednoho muže. Tak nezoufejte a vybírejte z naší široké a pestré nabídky originálních, seriózních i vtipných dárků.

 • Dárky pro ženy

  Nejeden muž si už několikrát lámal hlavu, jakým vhodným dárkem nejen k narozeninám potěšit a obdarovat Svou manželku, přítelkyni, maminku či dceru..? Ženy jsou křehké a něžné bytosti a proto by si jich muži měli vážit a hýčkat si je. Snad každá žena bez rozdílu věku velice ráda dostává dárky. Je snadné obdarovat ženu květinou, ta nikdy neurazí a vždy potěší, ale, co takhle obdarovat ženu nějakým netradičním a originálním dárkem..? V naší pestré nabídce naleznete nepřeberné množství takových dárečků - vtipné, originální i praktické, stačí jen vybrat ten správný, který potěší a bude se líbit, přejeme hodně štěstí při výběru.

 • Dárky pro babičku, dědu

  Přemýšlíte jaký vhodný dárek pro babičku a dědečka, čím je potěšit..? Také Vám babička s dědou neustále opakují, že nic nechtějí, nic nepotřebují? Vymyslet nějaký netradiční dárek je někdy nadlidský výkon, už mají ponožek plný šuplík? tyto dárky jsou velice praktické a vždy se hodí, ale zkuste vymyslet něco originálního a neokoukaného a oslňte obdarované vaším důvtipem a fantazií. Nevíte si rady? nezoufejte. Naší bohatou a pestrou nabídkou se určitě inspirujete a vyberete ten nejúžasnější dárek pro Vaše blízké, nabízíme spoustu originálních, vtipných i praktických dárků. Přejeme šťastnou ruku při výběru a Vámi vybrané dárky, ať se líbí.

 • Dárky k narozeninám

  Asi nejdůležitější oslavou v Našem životě je oslava narozenin. Jste pozvaní na oslavu narozenin a sháníte vhodný dárek pro oslavence..? Při výběru vhodného dárku mějte vždy na paměti pro koho je dárek určený, věnuje - li se oslavenec nějakému koníčku bude výběr v podstatě jednoduchý. Že o žádném koníčku nevíte? Nezoufejte, máme pro Vás spoustu typů a nápadů na originální a netradiční dárky. Vybírejte z naší široké a pestré nabídky a oslňte obdarovaného vskutku netradičním dárkem na který bude dlouho vzpomínat.

 • Dárky k svátku

  Slaví někdo z Vašich rodinných příslušníků, přátel či známých svátek a jste na takovou slavnostní příležitost pozvaní a nevíte si rady s dárkem pro oslavence..? Při výběru vhodného dárku vždy mějte na paměti pro koho je dárek určený, věnuje - li se oslavenec nějakému koníčku bude výběr v podstatě jednoduchý. Že o žádném koníčku nevíte? Nezoufejte, máme pro Vás spoustu typů a nápadů na originální a netradiční dárky. Vybírejte z naší široké a pestré nabídky a oslňte obdarovaného vskutku netradičním dárkem na který bude dlouho vzpomínat.

 • Dárky k výročí

  Výročí je významná událost, která je něčím výjimečným a vždy se vztahuje k nejdůležitějším událostem v Našem životě. Asi nejčastějším výročím je vztahové nebo svatební. Rozhodli jste se Vy nebo Vaši přátelé uspořádat v den Vašeho výročí oslavu..? Nejen u nás je milým zvykem obdarovávat oslavence dárky a nemusejí to být velké dárky, stačí jen milá pozornost, to už záleží na každém z Vás jaký vyberete. Inspirujte se v naší pestré nabídce, kde naleznete spoustu vtipných, praktických a originálních dárků. Věříme, že si najdete dárek, který potěší, zaujme a překvapí.

 • Svatební dary

  Svatba je jeden z nejkrásnějších okamžiků v Našem životě. Možná právě proto si někteří z nás tento pocit dopřejí během života hned několikrát. Dostali jste pozvání na svatbu, jdete poprvé a nevíte si rady se svatebním darem..? Připravili jsme pro Vás několik skvělých typů na originální svatební dary, věříme, že si z naší široké nabídky vyberete a svým originálním a jedinečným darem potěšíte a překvapíte nejen novomanžele.

 • Originální dárky

  Každého z Nás určitě daleko víc potěší netradiční a originální dárky. Chcete udělat radost svým blízkým a přátelům a dát jim originální dárky? Být originální je čím dál těžší. Pokud vám chybí nápad na originální dárek, nechte se inspirovat z naší pestré nabídky a překvapte Své blízké originalitou a smyslem pro humor. Připravili jsme pro Vás netradiční, vtipné a originální dárky pro všechny příležitosti bez ohledu na věk, které doufáme potěší, pobaví a zpestří Váš den.

 • Dárky na párty

  Jdete se pobavit na párty..? Nezapomeňte, že s prázdnou se nechodí, zapomeňte na klasiku - lahvinku, i když, ta se hodí vždy...Vyzbrojte se humorem, dobrou náladou a staňte se hvězdou nejedné párty. Překvapte hostitele netradičním, vtipným a originálním dárkem. Inspirujte se v naší pestré nabídce, kde naleznete spoustu takových dárků. Věříme, že si najdete takový dárek kterým oslníte a překvapíte celou společnost. 

 • Dárky pro děti

  Narozeniny dítěte jsou významnou událostí v každé rodině. Chystáte se uspořádat výjimečnou párty či oslavu narozenin? Udělejte z oslavy narozenin Vašeho dítěte výjimečný, úžasný a slavnostní den, na který dlouho nezapomene. Děti milují barvy a různé doplňky, proto určitě nezapomeňte na slavnostní výzdobu, která dodá Vaší oslavě jedinečnou atmosféru a nádherné kouzlo. Dopřejte Svým dětem neopakovatelný a nezapomenutelný zážitek. Připravili jsme pro Vás pestrý a bohatý výběr doplňků, které Vám rozhodně na oslavě nesmějí chybět. Určitě Vaše děti velice potěší naše nabídka úžasných nafukovacích balónků v různých barvách, velikostech i tvarech, dále nabízíme lampiony, svíčky, svítící tyčinky, frkačky, trumpetky, konfety, girlandy, barvy na obličej, brčka, různé kelímky, papírové i plastové tácky, talířky, ubrousky, atd...Ale, co hlavně, nezapomeňte vybrat pro Vašeho malého oslavence, ten nejúžasnější dárek. Věříme, že z naší pestré a široké nabídky si všichni vyberete a vykouzlíte Vašim dětem na tváři šťastný, spokojený a veselý úsměv a budou nadšené.

 • Levné dárky

  Dostali jste pozvánku na narozeninovou oslavu či jinou slavnostní příležitost a rádi by jste věnovali milou pozornost i při nedostatku svých finančních prostředků..? Připravili jsme pro Vás spoustu originálních, praktických i vtipných dárků za pár kaček, naše nabídka obsahuje nespočet produktů a je mnoho možností z čeho vybírat. Tak neváhejte a vybírejte, máme na výběr spoustu dárků pro děti i dospělé. Věříme, že si najdete takový dárek, kterým obdarovávaného mile překvapíte a potěšíte.

 • Dárky pro zamilované

  14. únor Valentýn - svátek všech zamilovaných. Původem americký svátek, který má již několik let mnoho příznivců i u nás, především z řad mladé generace. Je mnoho způsobů, jak vyjádřit sympatie, náklonnost a lásku svému partnerovi a jedním z mnoha je potěšit svou přítelkyni či přítele nejen na svátek zamilovaných, krásným a originálním dárkem. Dárky z lásky jsou ty nejkrásnější, které vždy mile potěší. Připravili jsme pro Vás několik skvělých tipů na originální dárky z lásky, věříme, že si z naší široké nabídky vyberete a svým originálním a jedinečným dárkem mile potěšíte a překvapíte.

 • Vánoční dárky

  Vánoce jsou svátky pohody a klidu - ale každý ví, že je to přesně naopak. Pečení cukroví, vánoční úklid a ještě vymýšlení a shánění vánočních dárků...nikam nespěchejte, vychutnávejte vánoční atmosféru a v klidu z tepla domova vybírejte. Připravili jsme pro Vás pestrou škálu originálních, zajímavých a netradičních vánočních dárků. Dejte si záležet, zapřemýšlejte, co by potěšilo Vaše blízké, určitě jste pečlivě naslouchali jejich přáním. Vybírejte s láskou a rozvahou a ať pod vánočním stromečkem najdou všichni to, co si přáli. Není nad úžasnější pocit a odměnu, než vidět spokojené a rozzářené úsměvy.

 • Přívěsky na klíče
na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 141 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 141 položek