Koktejl

Pořádáte oslavu, párty či jinou slavnostní událost..? Oslňte Své přátele, známé a kamarády Vašim umem, dobrým vkusem a nápaditostí. K tomu všemu budete potřebovat vhodné doplňky, máme pro Vás nabídku elegantních, oblíbených, plastových napichovátek, koktejlových míchátek, brček, atd... v pestrých barvách, různých typů, velikostech a rozmanitých ...

Pořádáte oslavu, párty či jinou slavnostní událost..? Oslňte Své přátele, známé a kamarády Vašim umem, dobrým vkusem a nápaditostí. K tomu všemu budete potřebovat vhodné doplňky, máme pro Vás nabídku elegantních, oblíbených, plastových napichovátek, koktejlových míchátek, brček, atd... v pestrých barvách, různých typů, velikostech a rozmanitých tvarech. Ať všichni hosté žasnou nad Vaší velkolepou výzdobou a slavnostně prostřeným stolem...i na detailech záleží. Připravili jsme pro Vás pestrou nabídku těchto doplňků vhodných k doladění Vaší báječné párty.

Zobrazit

Koktejl Počet produktů: 24

Podkategorie

  • Brčka

    Pořádáte oslavu, párty nebo jinou slavnostní příležitost..? Neodmyslitelným a oblíbeným doplňkem na Vaši párty na slavnostně vyzdobený stůl, ale především do úžasných a chutných míchaných nápojů, koktejlů a drinků patří brčka. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku tohoto sortimentu. Naleznete zde spoustu kvalitních brček v pestré paletě barev, různých druhů, typů, velikostí a délek vhodná ke většině drinků. Namíchejte Svým hostům bezkonkurenčně nejlepší drink, doplňte sklenici stylovým brčkem z naší pestré nabídky a dopřejte Svým hostům úžasný požitek a vychutnání koktejlů, míchaných nápojů a drinků.

  • Napichovátka a míchátka

    Pořádáte oslavu, párty či jinou slavnostní událost..? Oslňte Své přátele, známé a kamarády Vašim umem, dobrým vkusem a nápaditostí. K tomu všemu budete potřebovat vhodné doplňky, máme pro Vás nabídku elegantních, oblíbených, plastových napichovátek v rozmanitých barvách, velikostech a tvarech. Ať všichni hosté žasnou nad Vaší velkolepou výzdobou a slavnostně prostřeným stolem...i na detailech záleží. Připravili jsme pro Vás pestrou nabídku doplňků - plastových napichovátek vhodných k doladění Vaší báječné párty. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 24 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 24 položek