PÁRTY A OSLAVY Počet produktů: 1090

Podkategorie

 • Párty dle barev

  Rozhodli jste se uspořádat pro Vaše děti, přátele či známé zahradní oslavu či jinou párty..? Velice oblíbeným a módním trendem se staly párty a oslavy sladěné do tónu jedené barvy, všechny vypadají nádherně a záleží jen na Vás jakou Vámi oblíbenou barvu si pro tento slavnostní den vyberete. V naší pestré nabídce naleznete ubrusy, ubrousky, talíře a talířky, balónky, lampióny štěstí, bublifuky, konfety, svíčky, stuhy, girlandy, dárkové taštičky a spoustu dalšího sortimentu sladěné do jedné barvy. Slaďte vše do jednoho odstínu a udělejte dojem nejen na oslavence.

 • Párty pro děti

  Narozeniny dítěte jsou významnou událostí v každé rodině. A nezáleží zda připravujete oslavu narozenin prvních, pátých nebo desátých, mějte vždy na paměti, že pro dítě bez ohledu na věk je tato oslava výjimečným dnem v jeho životě na kterou se určitě moc těší. Chystáte - li narozeninovou oslavu či párty, určitě nezapomeňte na slavnostní výzdobu. Děti milují barvy, masky, kostýmy, dekorace, připravili jsme pro Vás bohatou a pestrou nabídku k doladění Vaší úžasné dětské párty pro Vaše úžasné malé oslavence - nabízíme nafukovací pestrobarevné balónky, lampiony, svítící tyčinky, frkačky, girlandy, barvy na obličej, různé kelímky, tácky, talířky, ubrousky...  Dopřejte Svým dětem neopakovatelný a nezapomenutelný zážitek. Není nad krásnější pocit, než vidět rozzářené dětské oči a jejich spokojený, šťastný a veselý úsměv. 

 • Narozeniny

  Asi nejdůležitější oslavou v Našem životě je oslava narozenin, ať už se jedná o první narozeninovou oslavu Vašich nejmenších ratolestí, životní jubileum nebo oslavu vkročení z bezstarostného dětství do plnoletosti. Překvapte nejen Vašeho oslavence, ale i ostatní zúčastněné gratulanty nezapomenutelnou oslavou. Uspořádejte tu nejbáječnější oslavu na kterou budou všichni dlouho a rádi vzpomínat. Při pořádání oslavy nesmíte zapomenout na nezbytně nutné doplňky, které navodí tu správnou slavnostní atmosféru. Z našeho bohatého a pestrého sortimentu Vám nabízíme úžasné balónky různých barev, velikostí, motivů a tvarů, dále pak různé druhy ubrousků, jmenovky na Váš pestře prostřený stůl, dárkové tašky i dárečky, svíčky, girlandy různých barev a délek. Věříme, že z naší pestré nabídky si vybere i ten nejnáročnější. 

 • Balónky

  Velice stále oblíbenou a vyhledávanou dekorací nejen na dětských oslavách, ale i na jiných slavnostních příležitostech jako jsou karnevaly, plesy, firemní večírky nebo dokonce svatby tvoří balónky. Nabízíme Vám nepřeberné množství balónků různých druhů, barev, velikostí a motivů od klasických, až po originální. 

 • Dekorace

  Pořádáte oslavu narozenin, svatbu nebo jinou párty pro Vaše přátele a kamarády ? Nedílnou součástí každé oslavy, zahradní párty nebo posezení s přáteli neodmyslitelně patří dekorace. Překvapte Své přátele svým vkusem, umem a nápaditostí a vyberte z naší široké škály tu nejkouzelnější a nejkrásnější dekoraci a povzneste svou oslavu na nepřekonatelný a nevšední zážitek. Máme pro Vás typ, nemusíte zůstat jen u výzdoby interiéru, pořiďte veselé doplňky i pro Vaše přátele, z naší pestré nabídky určitě pro každého něco vtipného vyberete. Nabízíme různě barevné kloboučky, čepičky, frkačky, balónky, konfety, girlandy.

 • Piňata

  Piňata - nový hit nejrůznějších typů oslav - zahradní párty, společenské akce v přírodních podmínkách, narozeniny, svátky, svatby, dětské oslavy...Piňata je dutý nazdobený předmět vyrobený z vrstveného lepeného papíru a naplněný různými dobrůtkami či dárečky, záleží na typu akce. Účastníci oslavy, pro větší napětí můžou mít i zavázané oči se do ní strefují tyčí až do doby, než se rozbije a náplň se z ní vysype. Piňata, jedinečná akční zábava na Vaši oslavu, netradiční a velice atraktivní zpestření na různé akce, velice vynikající zábava u které se pobaví dětí i dospělé.

 • Tématické oslavy

  Pořádáte narozeninovou oslavu nebo zahradní párty pro přátele, známé či děti a nevíte jaké zvolit téma, jakou vybrat dekoraci, doplňky a jak vše vyzdobit? Nechte se inspirovat naší pestrou a bohatou nabídkou úžasných kostýmů a dekorací. Ať už pořádáte oslavu pro děti či dospělé na jakékoli téma z naší bohaté nabídky si určitě vyberete vše potřebné. Zvolte si téma a uspořádejte báječnou, jedinečnou a nezapomenutelnou párty na kterou budou všichni rádi a dlouho vzpomínat. Kostýmy, masky, vhodné doplňky a dekorace doladí a dotvoří jedinečnou atmosféru Vaší oslavy.

 • Svíčky
na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 1090 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 1090 položek