SVATBY Počet produktů: 287

Podkategorie

 • Balónky

  Kvalitní nafukovací metalické balónky jsou levnou, veselou a velice efektní svatební dekorací. Nafukovací balónky jsou vhodné na svatební výzdobu, zahradní párty i pro různé oslavy. Krásnou dekoraci z balónků vytvoří úplně každý, moc hezky vypadá dekorace z různě barevných balónků. Balónky nabízíme v různých pastelových i metalických barvách a v různých tvarech. Balónky lze nafouknou pumpičkou nebo heliem.

 • Bublifuky

  Bublinky poletující vzduchem jsou krásnou dekorací každé svatby. Dají se využít při focení novomanželů, ať při vycházení ze svatebního obřadu nebo při focení v parku. Můžete s nimi také zabavit ratolesti na svatební hostině. Bublifuky jsou netoxické, dělají "suché" bubliny, které nezanechávají stopy na šatech.

 • Dekorace na auto

  Nedílnou součástí Vašeho významného svatebního dne je i nádherně vyzdobené svatební auto. V našem eshopu Vám nabízíme široký sortiment těchto výrobků. Vybrat si můžete z bohaté nabídky, jak klasické, tak i moderní dekorace. Od stále oblíbených panenek, prstýnků...tak i krásně vypadající květinové dekorace, ale i bohaté mašle z různých materiálů.

 • Figurky na dort

  Ke svatbě na svatební stůl neodmyslitelně patří svatební dort, aby ten Váš byl, co nejkrásnější a na svatební tabuli se krásně vyjímal a sklízel obdivné pohledy všech přítomných svatebčanů, nabízíme Vám v našem eshopu různé dekorativní figurky. Krásné a elegantní figurky nádherně dozdobí Váš svatební dort.

 • Jmenovky

  Ke svatební tabuli a zasedacímu pořádku neodmyslitelně patří i svatební jmenovky na stůl. Jmenovky jsou snad nejdůležitějšími drobnostmi, které nesmějí chybět na žádné svatební tabuli. Jmenovky s různými motivy oceníte nejen jako praktickou dekoraci na svatební tabuli, ale také při různých akcích jako jsou narozeniny nebo párty. V našem eshopu nabízíme jmenovky v mnoha provedeních a barevných odstínech na stůl i jako ozdoby na sklenice.

 • Konfety

  Nabízíme konfety různých barev, tvarů, velikostí a motivů. Jednobarevné, blýskavé, metalické, dětské anebo svatební konfety můžou podtrhnout slavnostní atmosféru Vaší svatební hostiny. Konfety jsou oblíbenou dekorací na každé párty, oslavě nebo slavnostní události. 

 • Krabičky, sáčky

  Svatební krabičky vhodné na svatební výslužky, cukroví, drobné dortíky nebo i koláčky. Jsou vyrobeny z potravinářské lepenky, která má atest pro přímý styk s potravinami. Nabízíme je v různých barevných variantách, které umožní lepší sladění do barev Vaší svatby.

 • Kamínky, perličky, diamanty

  V našem eshopu nabízíme spoustu dekorativního materiálu pro aranžmá k různým příležitostem, na oslavy, párty na vyzdobení svatebního stolu. V naší nabídce najdete různé dekorační kamínky, perličky, diamanty v široké škále nádherných barev, velikostí a tvarů, které můžete použít nejen k dekoraci svatebního stolu, ale jsou i krásným doplňkem k dozdobení svatebních kytic, svíček a skleněných svícnů.

 • Lampióny

  K velké oblibě dnes již také patří lampiony, krásná dekorace, která nesmí chybět na svatební párty, zahradní slavnosti, oslavě narozenin nebo jako ozdoba do dětského pokoje. V nabídce máme širokou škálu barev a tvarů. Vyberte si svůj lampion a udělejte z běžného večera kouzelný. Nezapomenutelný zážitek nejen pro Vaše děti.

 • Organza
  Dekorační, elegantní látka organza je vyráběna v různých barevných variantách, můžete vybírat ze škály jednobarevného provedení nebo s glitry. Organza je velmi oblíbená jako dekorace při slavnostním aranžování, při vytváření výzdoby svatební tabule, na výzdobu slavobrány, také se hodí na výrobu mašlí na ozdobu židlí, na výzdobu svatebního automobilu.
 • Plátky růží

  Okvětní plátky růží patří ke každé svatbě. Plátky růží mnoha barev nejen pro družičky do košíčku na pohazování, ale plátky růží jsou vhodné také jako svatební dekorace na stůl nebo jimi můžete posypat cestičku k oltáři, taneční parket nebo postel pro zamilované. Díky širokému výběru barev můžete kompletně sladit celou svatební výzdobu dle Vašich představ a snů.

 • Podvazky

  Nevěsta má mít ve svatební den vše nové jako symbol nového počátku, kromě jedné věci půjčené (od šťastného a veselého člověka) a jedné staré (jako symbol zachování rodinné tradice) a jedné modré (nejčastěji to bývá modrý podvazek). I když v současné době jsou oblíbené odstíny barev, které ladí s barvou svatby. V našem eshopu můžete vybírat z několika druhů a barevných variant.

 • Polštářky pod prstýnky

  Snubní prstýnky vyjadřují pouto, vzájemnou lásku, oddanost a věrnost mezi dvěma lidmi. A proto nezbytným doplňkem pro Váš slavnostní svatební den jsou polštářky pod snubní prstýnky, většinou sladěné do Vaší oblíbené barvy, nebo do barvy celé svatby. Polštářky pod prstýnky jsou velkým trendem. Snubní prstýnky můžete na polštářky připevnit dekoračními špendlíky. V nabídce naleznete nepřeberné množství polštářků od jemně zdobených, až po zdobených výraznou dekorací. 

 • SPZ na svatební vůz

  Svatební registrační značky se staly nedílnou součástí moderní výzdoby svatebního automobilu novomanželů, vhodné pro cestu na obřad, nebo při odjezdu na svatební cestu. Vybrat si můžete z několika různých typů. V naší nabídce naleznete značky z tvrdého kartonu nebo značky plechové. SPZ nevyžadují žádnou složitou montáž. Značky z tvrdého kartonu se připevní pomocí lepící pásky, plechové pevně drží pomocí kvalitních pěnových, lepících pruhů.

 • Skleničky

  Svatebním přípitkem bývá zahajována každá svatební hostina. Pořiďte si pro tuto jedinečnou a nezapomenutelnou chvíli nádherně propracované a jemné svatební skleničky s luxusním zdobením, určené pro první novomanželský slavnostní přípitek. Nádherné originální svatební skleničky Vám nemusejí zpříjemnit jen Váš nejšťastnější den ve Vašem životě, ale můžete je použít i na další krásně strávené večery a být vzpomínkou na Váš svatební den. Ideální i jako svatební dar pro novomanžele.

 • Stuhy, mašle

  Svatební stuhy a mašle elegantně ozdobí každou židli, stoly a ostatní svatební doplňky. Dekorační stuhy můžeme využít při aranžování svatební kytice, na svatební dort. Stuhy a mašle jsou vhodné nejen na svatby, ale také na různé večírky, párty nebo plesy. Nabízíme v široké barevné škále, v různých šířkách a návinech. 

 • Ubrousky

  Ke každé svatbě neodmyslitelně patří svatební hostina. Ubrousky tvoří dominantu každé svatební tabule. Je to nutná maličkost jak z etického tak z estetického hlediska. Barva ubrousku často určí barevnost celé svatební tabule. Je možné použít pouze ubrousky se zajímavým dekorem a v barvě svatby, nebo nakombinovat dva ubrousky, které barevně budou ladit. Nabízíme ubrousky v různé barevné škále a velikosti, nejen na svatby, ale i k ostatním slavnostním příležitostem, oslavám narozenin nebo na zahradní párty.

 • Vývazky

  Jednou z mnoha svatebních tradic u nás patří vývazky. Svatební vývazky nebo svatební mašličky slouží k dekorování hostů. Svatební vývazky jsou tvořeny nejčastěji ze stuh, mohou být jednobarevné nebo ve více barevných odstínech. V dnešní době se ještě vývazky dozdobují myrtou, protože se věří, že přinese novomanželům štěstí, lásku a plodnost.

 • Ostatní

  Nabízíme doplňky a dekorace různých barev, tvarů, velikostí a motivů. Jednobarevné nebo v pestrých barvách, výběr záleží jen na vkusu každého z Vás. Nezapomeňte, že vhodně zvolená i barevně sladěná dekorace podtrhne slavnostní atmosféru Vaší svatební hostiny i na detailech záleží...Ať Váš slavnostní den, zůstane nezapomenutelným.

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 287 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 287 položek