Narozeniny

Asi nejdůležitější oslavou v Našem životě je oslava narozenin, ať už se jedná o první narozeninovou oslavu Vašich nejmenších ratolestí, životní jubileum nebo oslavu vkročení z bezstarostného dětství do plnoletosti. Překvapte nejen Vašeho oslavence, ale i ostatní zúčastněné gratulanty nezapomenutelnou oslavou. Uspořádejte tu nejbáječnější oslavu ...

Asi nejdůležitější oslavou v Našem životě je oslava narozenin, ať už se jedná o první narozeninovou oslavu Vašich nejmenších ratolestí, životní jubileum nebo oslavu vkročení z bezstarostného dětství do plnoletosti. Překvapte nejen Vašeho oslavence, ale i ostatní zúčastněné gratulanty nezapomenutelnou oslavou. Uspořádejte tu nejbáječnější oslavu na kterou budou všichni dlouho a rádi vzpomínat. Při pořádání oslavy nesmíte zapomenout na nezbytně nutné doplňky, které navodí tu správnou slavnostní atmosféru. Z našeho bohatého a pestrého sortimentu Vám nabízíme úžasné balónky různých barev, velikostí, motivů a tvarů, dále pak různé druhy ubrousků, jmenovky na Váš pestře prostřený stůl, dárkové tašky i dárečky, svíčky, girlandy různých barev a délek. Věříme, že z naší pestré nabídky si vybere i ten nejnáročnější. 

Zobrazit

Narozeniny Počet produktů: 127

Podkategorie

 • 1. narozeniny holčička

  Máte doma malou, roztomilou slečnu a chystáte se na oslavu jejích prvních narozenin ? Aby Vaše malá oslavenkyně zářila štěstím, vytvořte pro ni jedinečnou, kouzelnou a neopakovatelnou atmosféru. Nechte se inspirovat naší pestrobarevnou nabídkou doplňků a dopřejte své malé slečně nezapomenutelný zážitek. Nabízíme Vám doplňky v nádherných barvách vhodné pro holčičky nejen na oslavu nádherných prvních narozenin, ale i na jiné slavnostní příležitosti a párty. Naše nabídka obsahuje různé balónky, pestré ubrousky, svíčky, girlandy a vše jiné k výzdobě Vaší dokonalé oslavy.

 • 1. narozeniny chlapeček

  Máte doma malého chlapečka a chystáte se na oslavu jeho prvních narozenin ? Aby Váš malý oslavenec zářil štěstím, vytvořte pro něho jedinečnou, kouzelnou a neopakovatelnou atmosféru. Nechte se inspirovat naší pestrobarevnou nabídkou doplňků a dopřejte svému chlapečkovi nezapomenutelný zážitek. Nabízíme Vám doplňky v nádherných barvách vhodné pro kluky, nejen na oslavu nádherných prvních narozenin, ale i na jiné slavnostní příležitosti a párty. Naše nabídka obsahuje různé balónky, pestré ubrousky, svíčky, girlandy a vše jiné k výzdobě Vaší dokonalé oslavy.

 • 18. narozeniny

  Oslava narozenin je důležitou životní událostí. Osmnácté narozeniny jsou nejvýznamnějšími narozeninami ze všech, protože uzavíráme etapu krásného a bezstarostného dětství a vcházíme do etapy nové do dospělosti a plnoletosti. Proto je důležité tento krok náležitě oslavit. Připravte dech beroucí oslavu nejen oslavenci, ale i všem zúčastněným, aby se tento neopakovatelný zážitek vryl do paměti všech a měli i po letech nač vzpomínat. Nedílnou a nepostradatelnou součástí každé oslavy jsou nezbytné doplňky a dekorace. Nabízíme Vám široký a bohatý sortiment těchto doplňků -  různé balónky, girlandy, ubrousky, papírové pohárky, talířky, jmenovky, tašky na dárečky, aj.

 • Kulatá životní jubilea

  Chystáte se Vy nebo někdo z Vašich blízkých na oslavu kulatého životního jubilea ? Výrazem kulatiny jsou označovány narozeniny, kdy počet let dané osoby ( např. 30, 50, 70, atd., tedy počet dělitelný deseti ). Kulatým narozeninám je zpravidla věnována větší pozornost, než klasickým neméně důležitým narozeninám. Proto chystáte - li se uspořádat velkolepou a nezapomenutelnou oslavu, nezapomeňte na nejen atraktivní a vhodný dárek pro oslavence, ale také na slavnostní výzdobu, která navodí a doladí Vaší slavnostní atmosféru na kterou budou všichni rádi a dlouho vzpomínat. K této příležitosti Vám nabízíme nepřeberné množství doplňků a barevné dekorace.

 • Ostatní narozeninové oslavy

  Ať již plánujete oslavu narozenin prvních, pátých, desátých, oslavu vstupu do plnoletosti nebo narozeniny kulaté, vždy si dejte na narozeninových přípravách opravdu záležet, chcete přece, aby Váš oslavenec prožil nádhernou a nezapomenutelnou narozeninovou oslavu. Proto chystáte - li se uspořádat velkolepou a nezapomenutelnou oslavu, nezapomeňte na nejen atraktivní a vhodný dárek pro oslavence, ale také na slavnostní výzdobu, která navodí a doladí Vaší slavnostní atmosféru na kterou budou všichni rádi a dlouho vzpomínat. K této příležitosti Vám nabízíme nepřeberné množství doplňků a barevné dekorace.

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 127 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 127 položek