Balónky

Velice stále oblíbenou a vyhledávanou dekorací nejen na dětských oslavách, ale i na jiných slavnostních příležitostech jako jsou karnevaly, plesy, firemní večírky nebo dokonce svatby tvoří balónky. Nabízíme Vám nepřeberné množství balónků různých druhů, barev, velikostí a motivů od klasických, až po originální. 

Balónky Počet produktů: 291

Podkategorie

 • Balónky latexové pastelové

  Latexové nafukovací balónky různých barev a tvarů jsou neodmyslitelnou součástí každé pořádné párty a to nejenom té dětské. Nafukovací balónky mohou posloužit jako veselá dekorace na oslavách a potěší každého oslavence. Balónky využijete při mnoha dalších příležitostech, jako jsou maškarní bály, zábavy. Posloužit mohou i jako dekorace na svatby. Vyrobit dekorace z balónků zvládne téměř každý. Stačí trocha fantazie. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem.

 • Balónky latexové s potiskem

  Latexové nafukovací balónky s potiskem různých barev a tvarů jsou neodmyslitelnou součástí každé pořádné párty a to nejenom té dětské. Nafukovací balónky mohou posloužit jako veselá dekorace na oslavách a potěší každého oslavence. Balónky využijete při mnoha dalších příležitostech, jako jsou maškarní bály, zábavy. Posloužit mohou i jako dekorace na svatby. Vyrobit dekorace z balónků zvládne téměř každý. Stačí trocha fantazie. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem.

 • Balónky latexové metalické

  Latexové metalické nafukovací balónky různých barev a tvarů jsou neodmyslitelnou součástí každé pořádné párty a to nejenom té dětské. Nafukovací balónky mohou posloužit jako veselá dekorace na oslavách a potěší každého oslavence. Latexové metalické balónky využijete při mnoha dalších příležitostech, jako jsou maškarní bály, zábavy. Posloužit mohou i jako dekorace na svatby. Vyrobit dekorace z balónků zvládne téměř každý. Stačí trocha fantazie. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem.

 • Balónky latexové s čísly

  Latexové nafukovací balónky s čísly různých barev a tvarů jsou neodmyslitelnou součástí každé pořádné párty a to nejenom té dětské. Nafukovací balónky s čísly mohou posloužit jako veselá dekorace na oslavách a potěší každého oslavence. Balónky s čísly využijete při mnoha dalších příležitostech, jako jsou maškarní bály, zábavy. Posloužit mohou i jako dekorace na svatby. Vyrobit dekorace z balónků zvládne téměř každý. Stačí trocha fantazie. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem.

 • Balónky latexové jumbo

  Latexové nafukovací balónky jumbo různých barev a tvarů jsou neodmyslitelnou součástí každé pořádné párty a to nejenom té dětské. Nafukovací balónky jumbo mohou posloužit jako veselá dekorace na oslavách a potěší každého oslavence. Balónky jumbo využijete při mnoha dalších příležitostech, jako jsou maškarní bály, zábavy. Posloužit mohou i jako dekorace na svatby. Vyrobit dekorace z balónků zvládne téměř každý. Stačí trocha fantazie. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem.

 • Fóliové balónky narozeninové

  Foliové nafukovací narozeninové balónky různých barev a tvarů jsou neodmyslitelnou součástí každé pořádné párty oslavy narozenin a to nejenom té dětské. Nafukovací narozeninové foliové balónky mohou posloužit jako veselá dekorace na oslavách a potěší každého oslavence. Balónky využijete při mnoha dalších příležitostech, jako jsou maškarní bály, zábavy. Posloužit mohou i jako dekorace na svatby. Vyrobit dekorace z balónků zvládne téměř každý. Stačí trocha fantazie. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem.

 • Fóliové balónky s čísly

  Foliové nafukovací balónky s čísly různých barev a tvarů jsou neodmyslitelnou součástí každé pořádné párty oslavy narozenin a to nejenom té dětské. Nafukovací narozeninové foliové balónky s čísly mohou posloužit jako veselá dekorace na oslavách a potěší každého oslavence. Foliové balónky s čísly využijete při mnoha dalších příležitostech, jako jsou maškarní bály, zábavy. Posloužit mohou i jako dekorace na svatby. Vyrobit dekorace z balónků zvládne téměř každý. Stačí trocha fantazie. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem.

 • Fóliové balónky číslice

  Foliové nafukovací balónky ve tvaru číslice s různých barev jsou neodmyslitelnou součástí každé pořádné párty oslavy narozenin a to nejenom té dětské. Nafukovací číslice foliové balónky mohou posloužit jako veselá dekorace na oslavách a potěší každého oslavence. Využijete je při mnoha dalších příležitostech, jako jsou maškarní bály, zábavy. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem.

 • Balónky srdce

  Nafukovací balónky ve tvaru srdce různých barev jsou neodmyslitelnou součástí každé pořádné párty oslavy narozenin a to nejenom té dětské. Nafukovací balónky ve tvaru srdce mohou být posloužity jako veselá dekorace na oslavách a potěší každého oslavence. Využijete je při mnoha dalších příležitostech, jako jsou maškarní bály, zábavy. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem.

 • Balónky svatební

  Nafukovací svatební balónky jsou neodmyslitelnou součástí každé pořádné svatební párty. Nafukovací svatební balónky poslouží jako veselá dekorace na svatebních oslavách a potěší každého účastníka svatební oslavy. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem.

 • Balónky k narození dítěte

  Oslavy narození dítěte jsou vždy velkou rodinou událostí, kterou můžete vyzdobit nafukovacích balónků přímo vytvořených pro oslavy narozenin Vašeho dítěte a vytvořte pro ně jedinečnou, kouzelnou a neopakovatelnou atmosféru. Naše nabídka obsahuje různé nafukovací balónky určené k oslavám narození vaší ratolesti.

 • Fóliové balónky hvězdy, kruhy

  Foliové nafukovací balónky různých barev a tvarů hvězdy i kruhy jsou neodmyslitelnou součástí každé pořádné párty oslavy narozenin a to nejenom té dětské. Nafukovací narozeninové foliové balónky hvězdy a kruhy mohou posloužit jako veselá dekorace na oslavách a potěší každého oslavence. Foliové balónky využijete při mnoha dalších příležitostech, jako jsou maškarní bály, zábavy. Posloužit mohou i jako dekorace na svatby. Vyrobit dekorace z balónků zvládne téměř každý. Stačí trocha fantazie. Vhodné pro nafukování vzduchem i heliem.

 • Fóliové balónky

  Fóliové balónky - různé druhy a tvary fóliových balónků, které dodají dokonalost každé oslavě. V této kategorii naleznete také balónky, kterými můžete vyjádřit poděkování, přání brzkého uzdravení, uvítání a mnoho dalších. Balónek můžete věnovat i pro potěšení.

 • Fóliové balónky na tyčce

  Malé fóliové balónky, které jsou nafouknuté vzduchem, zatavené aby z nich neunikal vzduch a umístěné na tyčku.

 • Příslušenství k balónkům

  Plánujete jakoukoliv oslavu...? v tom případě se Vám určitě bude hodit příslušenství k nafukovacím balónkům – helium, vzduchové pumpy a kompresory pro plnění balónků, balónkové tyčky, provázky, drátky.

 • Fóliové balónky písmena
na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 291 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 291 položek