Dekorace

Pořádáte oslavu narozenin, svatbu nebo jinou párty pro Vaše přátele a kamarády ? Nedílnou součástí každé oslavy, zahradní párty nebo posezení s přáteli neodmyslitelně patří dekorace. Překvapte Své přátele svým vkusem, umem a nápaditostí a vyberte z naší široké škály tu nejkouzelnější a nejkrásnější dekoraci a povzneste svou oslavu na nepřekonate...

Pořádáte oslavu narozenin, svatbu nebo jinou párty pro Vaše přátele a kamarády ? Nedílnou součástí každé oslavy, zahradní párty nebo posezení s přáteli neodmyslitelně patří dekorace. Překvapte Své přátele svým vkusem, umem a nápaditostí a vyberte z naší široké škály tu nejkouzelnější a nejkrásnější dekoraci a povzneste svou oslavu na nepřekonatelný a nevšední zážitek. Máme pro Vás typ, nemusíte zůstat jen u výzdoby interiéru, pořiďte veselé doplňky i pro Vaše přátele, z naší pestré nabídky určitě pro každého něco vtipného vyberete. Nabízíme různě barevné kloboučky, čepičky, frkačky, balónky, konfety, girlandy.

Zobrazit

Dekorace Počet produktů: 162

Podkategorie

 • Závěsná dekorace

  Závěsná dekorace je velice oblíbeným a nepostradatelným doplňkem k výzdobě nejen Vaší párty, oslavy nebo jiné slavnostní události, ale můžete s nimi dozdobit a doladit vzhled interiéru nebo vyzdobit dětský pokoj. Připravili jsme pro Vás širokou a pestrou nabídku různých barev, tvarů, velikostí a motivů. Slavnostní, závěsná dekorace vždy oživí a zpestří každou párty.

 • Girlandy

  Závěsné girlandy jsou velice krásnou a elegantní dekorací se všestranným využitím. Nechte se inspirovat naší pestrou a bohatou nabídkou úžasných barevných dekorací. Nabízíme girlandy tématické, narozeninové, dětské, svatební...girlandy jsou nepostradatelným a velice pěkným doplňkem, které se dají použít při jakékoliv oslavě, párty, slavnostní události. Girlandy doladí a dotvoří jedinečnou atmosféru Vaší oslavy.

 • Bannery

  Závěsné bannery jsou velice krásnou a elegantní dekorací se všestranným využitím. Nechte se inspirovat naší pestrou a bohatou nabídkou úžasných barevných dekorací. Nabízíme bannery tématické, narozeninové, dětské, svatební...bannery jsou nepostradatelným a velice pěkným doplňkem, které se dají použít při jakékoliv oslavě, párty, slavnostní události. Bannery doladí a dotvoří jedinečnou atmosféru Vaší oslavy.

 • Konfety, serpentýny

  Nabízíme konfety a serpentýny různých barev, tvarů, velikostí a motivů. Jednobarevné, blýskavé, metalické, dětské anebo konfety svatební skvěle podtrhnou atmosféru Vaší slavnostní události. Pozvěte přátele, kamarády a známé a uspořádejte konfetovou párty. Konfety a serpentýny jsou velice oblíbenou a vhodnou dekorací na každé pořádné párty, na dětské narozeninové oslavě, na maturitní plesy, na svatby a jiné...Pro velký efekt doporučujeme použít vystřelovací konfetové tubusy.

 • Lampióny

  Lampióny jsou velice oblíbenou a elegantní dekorací na každé párty a oslavě, které skvěle podtrhnou atmosféru slavnostní události. Lampióny jsou také nepostradatelným doplňkem do lampiónového průvodu. Připravili jsme pro Vás širokou a pestrou nabídku lampiónů, můžete vybírat z pestré palety barev, různých tvarů a motivů. Nabízíme lampióny v zářivých barvách, kulaté , ve tvaru válce, s dětskými motivy, létající lampióny štěstí, lampióny plovoucí, lampiónové girlandy nebo pro větší bezpečnost lampióny se žárovkou. 

 • Ostatní
na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 162 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 162 položek