Masky

Chystáte se na karneval a potřebujete ke karnevalovému kostýmu ještě vhodnou masku? Toužíte, aby Vás ve Vašem kostýmu nikdo nepoznal a chcete být nepřehlédnutelní..? Nabízíme Vám obrovské množství nejrůznějších druhů masek latexových, plastových nebo papírových. V našem eshopu si můžete vybrat masky postav z Vašich oblíbených filmů, masky na Hal...

Chystáte se na karneval a potřebujete ke karnevalovému kostýmu ještě vhodnou masku? Toužíte, aby Vás ve Vašem kostýmu nikdo nepoznal a chcete být nepřehlédnutelní..? Nabízíme Vám obrovské množství nejrůznějších druhů masek latexových, plastových nebo papírových. V našem eshopu si můžete vybrat masky postav z Vašich oblíbených filmů, masky na Hallowen, Zombie, strašidelné, masky čertů, zvířat, aj. 

Zobrazit

Masky Počet produktů: 116

Podkategorie

 • Plastové masky

  Vhodným a nepostradatelným doplňkem k Vašemu karnevalovému kostýmu patří masky. V naší nabídce naleznete nepřeberné množství plastových  masek. Plastové masky jsou sice velice jednoduché, ale zato originální.

 • Gumové, latexové masky

  Chystáte se na pořádně děsivou Halloweenskou či hororovou párty? Chcete být originální k nepoznání a doladit Váš kostým k dokonalosti..? Vyberte si z naší široké nabídky gumových či latexových masek. Nabídka masek je opravdu široká a zahrnuje nejrůznější příšery a monstra, oživlé mrtvoly, šílené klauny, čerty a ďábly a také masky z filmů jako je Vřískot, Frankenstein, Vetřelec či Terminátor.

 • Papírové masky

  Papírové masky jsou vhodným a nepostradatelným doplňkem ke každému kostýmu, ať jde do dospělý nebo dětský kostým.

 • Pěnové masky

  Pěnové masky ocení zvláště Vaše děti. Jsou příjemné, měkké a skvěle padnou. Na karneval Vašich ratolestí budou ideální.

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 116 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 116 položek