Klobouky, čepice

Nedílnou součástí většiny karnevalových kostýmů je originální pokrývka hlavy. Vyberte si z naší nabídky. Naleznete zde široký sortiment nejrůznějších klobouků a čepic jako např. pirátské, mušketýrské, kovbojské, čarodějnické a mnoho dalších pro každou příležitost. Klobouky a čepice jsou vyrobeny z různých materiálů jako guma, látka, papír, plsť,...

Nedílnou součástí většiny karnevalových kostýmů je originální pokrývka hlavy. Vyberte si z naší nabídky. Naleznete zde široký sortiment nejrůznějších klobouků a čepic jako např. pirátské, mušketýrské, kovbojské, čarodějnické a mnoho dalších pro každou příležitost. Klobouky a čepice jsou vyrobeny z různých materiálů jako guma, látka, papír, plsť, atd… Tyto klobouky a čepice jsou určeny na karnevaly, párty a různé oslavy.

Zobrazit

Klobouky, čepice Počet produktů: 146

Podkategorie

 • Pirátské klobouky

  Piráti patří mezi nejoblíbenější kostýmy maškarních plesů, pak Vám zajisté nesmí chybět typický pirátský šátek nebo nepřehlédnutelný pirátský klobouk. Vybírejte z naší široké nabídky nejrůznějších pirátských šátků a pirátských klobouků různých barev, materiálů a provedení.

 • Gangsterské, mafiánské klobouky

  Chystáte se na parádní karnevalový rej a vybrali jste si kostým drsného mafiána či gangstera..? Aby Váš převlek byl dokonalý, nesmíte zapomenout na pořádný mafiánský klobouk, který je nedílnou součástí každého kostýmu, buďte i Vy dokonalí a vyberte si z naší pestré nabídky klobouků různých barev, materiálů a provedení. 

 • Kovbojské klobouky

  Stále oblíbenými karnevalovými kostýmy jsou kostýmy kovbojské a ke správnému kovboji neodmyslitelně patří pořádný kovbojský klobouk. V našem eshopu můžete vybírat z pestré nabídky klobouků různých barev, materiálů a provedení, vhodné na karnevaly, oslavy, párty a jiné příležitosti.

 • Čarodějnické klobouky

  Snad stále nejoblíbenějšími maskami vévodí masky čarodějů a čarodějnic. Chystáte se na karneval, maškarní ples, nebo na pálení čarodějnic..? Nezapomeňte ke svému kostýmu vybrat správný čarodějnický klobouk. Milé dámy, maminky, babičky a tety, proto neváhejte a vybírejte z naší pestré nabídky klobouků různých barev, materiálů a provedení. Věříme, že si v našem eshopu vyberou i Ti nejnáročnější zákazníci.

 • Námořníci, policisti, piloti

  V dětství se asi každý toužil stát policajtem, pilotem či námořníkem...nejen mužům, ale i ženám velice sluší různé uniformy. A ke každé uniformě k povinné výbavě nezbytně patří čepice. V našem E-shopu naleznete spoustu typů a střihů čepic, které dodají Vašemu outfitu na dokonalosti a neodolatelnosti.

 • Cylindry, buřinky

  Cylindry a buřinky jsou oblíbeným doplňkem na párty, karnevaly, maškarní bály a oslavy. Toužíte se stát opravdu nepřehlédnutelným elegánem? V tom případě nezbytně potřebujete elegantní cylindr či buřinku. Nabízíme cylindry a buřinky různých tvarů a nepřeberné množství barevných provedení - v černé, bílé, stříbrné, zlaté, červené a mnoho dalších.

 • Sombrera, slamáky

  Jste pozvaní na párty, oslavu nebo karneval v mexickém stylu a jdete v kostýmu Mexičana ? Tak, to v žádném případě nesmíte zapomenout na sombrero, bez kterého se pořádný Mexičan neobejde. Sombrero je pletený klobouk s velmi širokou krempou, který neodmyslitelně patří k mexickému folklóru. Sombrera nabízíme v mnoha velikostech a různých barvách. Stejnou funkci jakou má sombrero je slamák, nejen, že Vás ochrání před slunečním žárem letních dnů, ale můžete v něm vyrazit na párty, zahradní oslavu či karneval. Z naší pestré nabídky si určitě každý vybere ten svůj.

 • Plastové, papírové klobouky

  V našem E-shopu naleznete pestrou nabídku plastových a papírových klobouků, které skvěle doplní nejen Váš karnevalový kostým, ale jsou vhodné na různé párty, oslavy narozenin nebo posezení s přáteli. Vyberte si z naší pestré nabídky veselých a nepřehlédnutelných klobouků. Na výběr máme spoustu modelů v různých barevných provedeních.

 • Mini kloboučky, fascinátory

  Mini kloboučky, fascinátory ( výrazná nepříliš velká ozdoba hlavy ) fascinátorem může být malý klobouček, květina, mašle nebo nějaký extravagantnější prvek, který pokrývá jen část hlavy. V naší nabídce naleznete nepřeberné množství mini kloboučků a fascinátorů, které úžasně doladí Váš outfit a s tímto velice oblíbeným a elegantním doplňkem budete zářit na nejedné slavnostní příležitosti.

 • Ostatní

  V této kategorii Vám nabízíme široký sortiment různorodých klobouků, kloboučků, čepic a čepiček s různými motivy zvířat - opice, krokodýl, papoušek... v různých velikostech a barevném provedení. Čepice např. pro piloty, námořníky, kuchaře či trpaslíky. Tyto klobouky, čepice a čepičky jsou vhodné na různé párty, oslavy narozenin nebo jako úžasný doplněk k doladění Vašeho karnevalového kostýmu.

 • Pro fanoušky

  Rádi sportujete a jste vášnivými fanoušky Vašeho oblíbeného sportovního klubu nebo sportovce..? ať už jste vyznavači jakéhokoli sportu - fotbalu, ledního hokeje, florbalu, lyžování, házené či rychlobruslení, výčet by byl opravdu široký a nechtěli bychom nikoho opomenout...pro všechny skalní fanoušky nabízíme široký sortiment zboží, určený všem nadšeným fandům a fanynkám bez rozdílu věku. V naší pestré a různorodé nabídce si určitě každý vybere ten správný doplněk v barvách oblíbeného teamu. Nabízíme různé čepice, klobouky, kšiltovky, šály, vlajky, paruky, čelenky, dresy, trubky, klaksony, barvy a spoustu dalšího sortimentu. Zúčastněte se sportovního klání a podpořte naše sportovce bouřlivým fanděním a vybičujte je ještě k daleko lepším výsledkům. Přejeme s našimi doplňky příjemný sportovní zážitek.

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 146 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 146 položek