Paruky

Chystáte se na karnevalový večírek, párty, oslavu nebo jinou společenskou akci a potřebujete ještě ke svému karnevalovému kostýmu originální a slušivou paruku..? U nás naleznete široký sortiment různých paruk - krátké, dlouhé, kudrnaté, blonďaté, zrzavé i černé, historické, filmové, latexové, čertovské i klaunské pro dámy, pány, děti i fanoušky....

Chystáte se na karnevalový večírek, párty, oslavu nebo jinou společenskou akci a potřebujete ještě ke svému karnevalovému kostýmu originální a slušivou paruku..? U nás naleznete široký sortiment různých paruk - krátké, dlouhé, kudrnaté, blonďaté, zrzavé i černé, historické, filmové, latexové, čertovské i klaunské pro dámy, pány, děti i fanoušky. Paruky nabízíme v různých barvách a materiálech. Věříme, že si z naší bohaté nabídky vybere i ten nejnáročnější zákazník. 

Zobrazit

Paruky Počet produktů: 75

Podkategorie

 • Afra

  Nepostradatelným a nezbytným doplňkem, který dodá šmrnc a ucelí Váš dokonalý vzhled je paruka. Velice populární a stále velmi oblíbená paruka afro, je skvělým doplňkem k Vašemu karnevalovému kostýmu, vhodná na oslavu, večírek či párty. Naše rozmanitá nabídka obsahuje spousty paruk, můžete vybírat z pestré palety barev. Vhodná pro ženy i muže.

 • Mikáda

  Nepostradatelným a nezbytným doplňkem, který dodá šmrnc a ucelí Váš dokonalý vzhled je paruka. Velice populární a stále velmi oblíbenou parukou - mikádo, je skvělým doplňkem k Vašemu karnevalovému kostýmu, vhodná na oslavy, večírky či párty. Naše rozmanitá nabídka obsahuje spousty paruk v různých pestrých barvách. S karnevalovou parukou bude Váš kostým vypadat dokonale.

 • Dlouhé a polodlouhé paruky

  Máte krátké vlasy a toužíte po nádherných dlouhých..? Žádný problém, máme pro Vás řešení. Vyberte si z naší široké nabídky nejrůznějších dámských paruk, vlasy vypadají velice přirozeně a od opravdových k nerozeznání, přejete si být brunetka blondýnka či zrzka ? Paruky nabízíme v různě barevných odstínech a je jen na Vás jakou barvu zvolíte. Paruka krásně doladí Váš karnevalový kostým k dokonalosti a ve společnosti budete ještě krásnější a nepřehlédnutelná. Dlouhé paruky jsou vhodné nejen na karnevaly, plesy, večírky, ale i na běžné nošení.

 • Pánské paruky

  Nezbytnou součástí každého karnevalového kostýmu je paruka, vyberte si z naší široké nabídky nejrůznějších paruk, zde nabízíme pánské - dlouhé, krátké, tmavé, světlé...nebo sháníte paruku samurajskou, hippie, zombie, mnicha nebo ve stylu afro či s dredy ? Nebo paruku Avatara, Elvise či Einsteina ? Věříme, že z naší bohaté nabídky si určitě vyberete. Naše karnevalové paruky jsou vhodné nejen pro pány. Vhodným výběrem paruky skvěle doladíte Váš kostým a stanete se ozdobou každé párty.

 • Čert, Anděl, Mikuláš

  Chystáte se na mikulášský večírek, maškarní karneval, nebo jiné veselí a rozhodli jste se pro kostým Mikuláše, čerta či anděla a k úplné dokonalosti Vašeho kostýmu Vám ještě chybí ta správná paruka..? Máme pro Vás různorodou nabídku těchto paruk. Můžete vybírat ze široké škály různých druhů, barev, délek s vousy i bez. Paruky jsou vhodné na každou příležitost pro muže, ženy i děti.

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 75 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 75 položek