O nás

Zábava je nezbytnou součástí našeho života. Jsme tu proto, abychom Vám pomohli postarat se o vskutku nezapomenutelnou zábavu, ať už se jedná o karneval, oslavu, svatbu, či jakoukoliv jinou událost. Jestliže nebudete moci najít to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vyslechneme Vaše přání a pokusíme se mu vyhovět.

Žádná párty se neobejde bez toho správného vybavení. Naší vizí je poskytnout Vám veškeré doplňky, které byste na nezapomenutelné akci mohli potřebovat. Přinášíme Vám mnoho kostýmu a doplňků v nejrůznějších stylech. Staňte se na chvíli pirátem, indiánem, či upírem a vynikněte mezi ostatními díky kvalitnímu a propracovanému kostýmu.

 

Co vše Vám můžeme nabídnout?

 

Můžete vybírat z velmi širokého sortimentu paruk, masek, klobouků, škrabošek, celých kostýmů, havajských věnců a sukní, doplňků a mnoho dalšího.

Zabýváme se maloobchodem i velkoobchodem. Máte tedy možnost objednat si kostým pro sebe, ale také jsme schopni Vám nabídnout odběr více kusů za velmi výhodné ceny.

Kromě prodeje se zabýváme také půjčováním kostýmů. Potřebujete kostým pouze na jeden večer a nechcete za něj zbytečně vyhazovat peníze? Nevadí, stačí si ho půjčit.

 

Ačkoliv správně zvolený kostým je jednou z nejdůležitějších součástí každé párty, nesmějí na ni chybět ani ty správné doplňky a dekorace. Proto jsme se rozhodli náš sortiment rozšířit také o balonky, závěsné dekorace, girlandy, piňaty a mnoho dalšího. Máte možnost vybírat i z tematicky zaměřených dekorací a doplňků, které Vám umožní rozjet rozlučku se svobodou, narozeniny, či silvestr opravdu ve velkém stylu. Dětskou oslavu můžete vybavit doplňky, talířky a kelímky s motivy jejich oblíbených filmových hrdinů. Svatební doplňky a dekorace Vám pomohou vykouzlit to pravé místo pro Váš den D.

Užívejte si spoustu zábavy v plném proudu, ve společnosti našich kostýmů a doplňků.